Exkluzivní
svítidla

EXKLUZIVNÍ ŘADY SVÍTIDEL

Naše portfolio nabízených produktů obsahuje i exluzivní řady svítidel od světoznámých designérů. Vzhledem k rozsáhlé variabillitě je nutné zpracovat nabídku vždy individuálně a na míru. Budeme potěšeni Vám poskytnout maximální podporu k danému projektu, osobní konzultaci, zapůjčení katalogů a samozřejmě i vyvzorkování požadovaných svítidel.


BOMMA

Zakladatel Bomma Jiří Trtík se rozhodl založit vlastní sklárnu, ve které by zaměstnal skláře a inženýry, kteří se ocitli najednou bez práce. Nejmodernější evropská sklárna byla otevřena v červnu 2012.

Od počátku byl kladen důraz na řemeslné a umělecké zpracování, inovativní technologii a moderní design. Navrhujeme a vytváříme své vlastní sklářské stroje a postupy. Všechny produkty jsou vyráběny lokálně v České republice.

Každý výrobek, který vychází ze sklárny, je ručně překontrolován a zabalen.

poptatkatalog

IL FANALE

Il Fanele se zaměřuje na vytváření produktů v oblasti designu osvětlení při zachování pečlivého technického a věcného výzkumu. Dosud získané výsledky povzbudily společnost k tomu, aby nadále dodržovala tento „ Il Fanale Group“ style, aby byl stále více uznáván a rozpoznatelný ve světě jako obraz řemeslné výroby a výroby v Itálii. Cílem je nabídnout řadu vysoce kvalitních produktů, aniž bychom ztratili z dohledu technická, estetická a funkční kritéria, které nás charakterizují.

poptatkatalog

Studio Italia design

Studio Italia Design je předním designérem a výrobcem moderních svítidel od svého založení v roce 1950. V Benátkách, v Itálii, jejich svítidla zobrazují nejvyšší kvalitu a designové standardy a symbolizují prestižní označení "Made in Italy". nejlepší materiály, jako jsou ručně foukané skleněné difuzory vytvořené v Muranu, které jsou kombinovány s nerezovými, mosaznými a hliníkovými akcenty v různých povrchových úpravách.
Vyvinou ideální směs kvality, tvaru, funkce a nejmodernější technologie. Díky těmto vlastnostem jsou neustále ve službách světoznámých architektů, inženýrů a designérů. Produkty Studio Italia Design jsou k dispozici ve více než 90 zemích světa díky mnoha schopným a spolehlivým partnerům.

poptatkatalog

REGGIANI

REGGIANI je mezinárodní značka pro osvětlovací sektor LED, která je vysoce ceněna pro svou schopnost zjednodušovat složité technologie, usnadňovat jejich používání, zvyšovat životaschopnost prostředí a osvětlovat je bezpečným a ekologickým způsobem.

poptatkatalog

PROLICHT

PROLICHT umožňuje individuální konfiguraci výrobků přizpůsobených speciálně potřebám každé situace. Zde u společnosti PROLICHT jsou naše standardní produkty daleko od hromadné výroby. Nabízíme nekonečné možnosti - a to dělá rozdíl!

poptatkatalog

BUSTER AND PUNCH

Buster + Punch je londýnská rodinná módní značka, která pracuje se vzácnými a pevnými materiály. Jejich díla jsou inspirována londýnskými módními, hudebními a subkulturními scénami, kde spolupracujemí s pouličními umělci, hudebníky a módními návrháři, aby inspirovali jejich svítidla.

poptatkatalog

Wever and Ducre

Lahodné vafle a čokolády připravené s láskou - to je to, v čem je Belgie proslulá, že? Ne tak úplně. Belgie se také vyznačuje trendovými světly, která nejen vypadají skvěle, ale mají i přesvědčivé vnitřní hodnoty.

Nejmodernější LED diody, které se cítí stejně jako doma v útulném podkrovním bytě nebo v hippest klubu ve městě. Protože šetří místo a nabízejí vyšší kvalitu života. A to je přesně to, co v Wever & Ducré chtějí. Kde získávájí inspiraci? Od lidí, jako jste vy, kteří sdílejí vášeň pro krásné věci a kteří přikládají stejně důležitou roli atraktivnímu designu a kvalitní konstrukci.

poptatkatalog