Svítidla Beghelli

Svítidla Beghelli

Průmyslová svítidla Beghelli

Italská společnost Beghelli je jedničkou na trhu s nouzovým a průmyslovým osvětlením. Energeticky úsporné osvětlení, elektronické systémy pro domácí i průmyslovou bezpečnost jsou vyráběny a instalovány podle nejpřísnějších kritérií. Vyráběná svítidla dodáváme na míru podle daných požadavků.

Beghelli má výrobní základnu také v České republice, kde navhruje a vyrábí svítidla, zejména kovové armatury na moderních a technologicky vyspělých výrobních linkách, které zaručují maximální kvalitu a životnost svítidel. Svítidla Beghelli jsou charakteristická vysokou svítivostí s možností přizpůsobení parametrů podle požadavků projektu a tím vytvoření ideálního výsledku podle požadavků klienta při zachování nejnižších provozních nákladů.

Svítidla mohou být vybavena celou škálou doplňujících komponentů, jako je například SmartDrive systém nebo systém automatického stmívání.

Jakožto oficiální distributor svítidel Beghelli, Vám na veškeré projekty vypracujeme kompletní světelný projekt i pro nejnáročnější požadavky na osvětlení objektu. Samozřejmostí je také výpočet energetické úspory, zajištění profesionální instalace a zprovoznění celého osvětlení včetně záruk.

Zobrazit produkty

Seřadit: Nejnovější Dle ceny vzestupně Dle ceny sestupně Dle názvu vzestupně Dle názvu sestupně

Všechny produkty